BAS70JFILM
DigiKey raktári szám
497-6652-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-6652-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-6652-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BAS70JFILM
Leírás
DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD323
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 70 V 70mA Felületszerelt SOD-323
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BAS70JFILM modellek
Kategória
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
10 µA @ 70 V
Kapacitás / Ur, F
2pF / 0V, 1MHz
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
70 V
Gyártói tokozás
SOD-323
Vezetési áram (Io)
70mA
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 15 mA