BLM15PX221SZ1D
DigiKey raktári szám
490-17664-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-17664-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-17664-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM15PX221SZ1D
Leírás
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Részletes leírás
220 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 1,4A 100mohm
EDA / CAD modellek
BLM15PX221SZ1D modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
100mohm
Gyártó
Murata Electronics
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,022" (0,55mm)
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Impedancia / frekvencia
220 Ohms @ 100 MHz
Tulajdonságok
autóipar
Névleges áram (max.)
1,4A