BAS70JFILM | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | BAS70JFILM |
Leírás | DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD323 |
Gyártói standard átfutási idő | 25 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | dióda 70 V 70mA Felületszerelt SOD-323 |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | BAS70JFILM modellek |
Kategória | Sebesség Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség |
Gyrt. | Visszáram Ur-nél 10 µA @ 70 V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Kapacitás / Ur, F 2pF / 0V, 1MHz |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja |
Technológia | Tokozás |
DC zárófeszültség (Ur) (max.) 70 V | Gyártói tokozás SOD-323 |
Vezetési áram (Io) 70mA | Üzemi hőmérséklet (átmenet) 150°C (max.) |
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If 1 V @ 15 mA | Alap típusszám |