ALTAIR05T-800TR
DigiKey raktári szám
497-10809-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-10809-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-10809-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ALTAIR05T-800TR
Leírás
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 16SO
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Offline átalakító flyback Topológia 16-SO
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ALTAIR05T-800TR modellek
Kategória
Bekapcsolási feszültség
13 V
Gyártó
STMicroelectronics
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
11,5V ~ 23V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 125°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
16-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Kimenet leválasztása
izolált
Gyártói tokozás
16-SO
Belső kapcsoló(k)
Igen
Rögzítés módja
Felületszerelt
Átütési feszültség
800V