ALTAIR04-900TR
DigiKey raktári szám
497-10851-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-10851-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-10851-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ALTAIR04-900TR
Leírás
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 16SO
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Offline átalakító flyback Topológia Max. 166kHz 16-SO
EDA / CAD modellek
ALTAIR04-900TR modellek
Kategória
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
11,5V ~ 23V
Gyártó
STMicroelectronics
Kapcsolási frekvencia
Max. 166kHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Meghibásodás elleni védelem
áramkorlátozás, Rövidzárlat
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Kimenet leválasztása
izolált
Tokozás
16-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Belső kapcsoló(k)
Igen
Gyártói tokozás
16-SO
Átütési feszültség
900V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Topológia
flyback
Alap típusszám
Bekapcsolási feszültség
13 V