1.5KE220A
DigiKey raktári szám
497-14151-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-14151-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1.5KE220A
Leírás
TVS DIODE 188VWM 388VC DO201
Vevői azonosító
Részletes leírás
388V bilincs 26A (8/20µs) Ipp TVS dióda Furatszerelt DO-201
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1.5KE220A modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
26A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Elavult
Kapacitás / frekvencia
625pF / 1MHz
Típus
Zener
Rögzítés módja
Furatszerelt
Egyirányú csatornák
1
Tokozás
DO-201AA, DO-27, axiális
Ellenfeszültség (tip.)
188V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
209V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
388V