1.5KE220A
DigiKey raktári szám
1.5KE220ALFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1.5KE220ALFCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1.5KE220A
Leírás
TVS DIODE 185VWM 328VC DO201
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
328V bilincs 4,6A Ipp TVS dióda Furatszerelt DO-201
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
4,6A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Furatszerelt
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
185V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
209V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
328V