WW3FT1R00
DigiKey raktári szám
WW3FT1R00TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
WW3FT1R00CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
WW3FT1R00
Leírás
RES 1 OHM 1% 3W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 Ohms ±1% 3W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló huzaltekercselésű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
WW3FT1R00 modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
nedvességálló
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 350°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,187" átmérő x 0,560" H. (4,75mm x 14,22mm)