ALSR031R000FE12
DigiKey raktári szám
ALSR3F-1.0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ALSR031R000FE12
Leírás
RES 1 OHM 3W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 Ohms ±1% 3W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló huzaltekercselésű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ALSR031R000FE12 modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
nedvességálló
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 250°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,180" átmérő x 0,500" H. (4,57mm x 12,70mm)