RTAN1206BKE20K0
DigiKey raktári szám
RTAN1206BKE20K0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RTAN1206BKE20K0CT-ND - Vágott szalag (CT)
RTAN1206BKE20K0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RTAN1206BKE20K0
Leírás
RES 20K OHM 0.1% 2/5W 1206
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 kOhms ±0,1% 0,4W, 2/5W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RTAN1206BKE20K0 modellek
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,122" H. x 0,063" Sz. (3,10mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,030" (0,75mm)