RQ73C2B20KBTD | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | RQ73C2B20KBTD |
Leírás | RES 20 KOHMS 0.1% 0.4W 1206 |
Gyártói standard átfutási idő | 18 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 20 kOhms ±0,1% 0,4W, 2/5W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200 Vékonyrétegű |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | RQ73C2B20KBTD modellek |
Kategória | Tulajdonságok kén ellen védett, autóipar AEC-Q200 |
Gyrt. | Hőmérsékleti koefficiens ±10ppm/°C |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 1206 (3216 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Gyártói tokozás |
Ellenállás | Méretek 0,122" H. x 0,063" Sz. (3,10mm x 1,60mm) |
Tűrés | Max. magasság (beültetve) 0,030" (0,75mm) |