RSF2JTR330 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | RSF2JTR330 |
Leírás | RES 0.33 OHM 5% 2W AXIAL |
Gyártói standard átfutási idő | 23 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 330 mOhms ±5% 2W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, Biztonsági Fém-oxid fólia |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | RSF2JTR330 modellek |
Kategória | Összetétel |
Gyrt. | Tulajdonságok lángálló bevonat, Biztonsági |
Sorozat | Hőmérsékleti koefficiens ±200ppm/°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 235°C |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás |
Ellenállás | Gyártói tokozás axiális |
Tűrés | Méretek 0,217" átmérő x 0,591" H. (5,50mm x 15,00mm) |