RNMF12FTD10K0
DigiKey raktári szám
738-RNMF12FTD10K0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
738-RNMF12FTD10K0CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNMF12FTD10K0
Leírás
RES 10K OHM 1% 1/2W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, Biztonsági Fémfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RNMF12FTD10K0 modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
lángálló bevonat, Biztonsági
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,093" átmérő x 0,250" H. (2,35mm x 6,35mm)