CMF5510K000BEEB | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CMF5510K000BEEB |
Leírás | RES 10K OHM 1/2W 0.1% AXIAL |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 10 kOhms ±0,1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | CMF5510K000BEEB modellek |
Kategória | Tulajdonságok lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági |
Gyrt. | Hőmérsékleti koefficiens ±25ppm/°C |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 175°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) | Tokozás |
Alkatrész státusza Aktív | Gyártói tokozás axiális |
Ellenállás | Méretek 0,090" átmérő x 0,240" H. (2,29mm x 6,10mm) |