RNCF0201DTC7K50 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Stackpole Electronics Inc
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
TE Connectivity Passive Product
Raktáron: 0
Adatlap
7.5 kOhms ±0,5% 0,05W, 1/20W SMD ellenállás 0201 (0603 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vékonyrétegű
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNCF0201DTC7K50
DigiKey raktári szám
RNCF0201DTC7K50-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNCF0201DTC7K50
Leírás
RES SMD 7.5K OHM 0.5% 1/20W 0201
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RNCF0201DTC7K50 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
0201 (0603 metrikus)
Méretek
0,023" H. x 0,011" Sz. (0,58mm x 0,29mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,011" (0,28mm)