RNCF0201BTE7K50
DigiKey raktári szám
738-RNCF0201BTE7K50TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNCF0201BTE7K50
Leírás
RES SMD 7.5K OHM 0.1% 1/20W 0201
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
7.5 kOhms ±0,1% 0,05W, 1/20W SMD ellenállás 0201 (0603 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vékonyrétegű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RNCF0201BTE7K50 modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
0201 (0603 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,023" H. x 0,011" Sz. (0,58mm x 0,29mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,011" (0,28mm)