RAVF164DJT470R
DigiKey raktári szám
738-RAVF164DJT470RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
738-RAVF164DJT470RCT-ND - Vágott szalag (CT)
738-RAVF164DJT470RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RAVF164DJT470R
Leírás
RES ARRAY 4 RES 470 OHM 1206
Részletes leírás
470 Ohm ±5% 100mW Teljesítményveszteség elemenként izolált 4 Ellenállás háló/tömb ±200ppm/°C 1206 (3216 metrikus), Konvex, hosszú oldalsó kontaktusok
EDA / CAD modellek
RAVF164DJT470R modellek
Kategória
Teljesítményveszteség elemenként
100mW
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Ellenállás (Ohm)
470
Tűrés
±5%
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)