RAVF164DJT100R
DigiKey raktári szám
RAVF164DJT100RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RAVF164DJT100RCT-ND - Vágott szalag (CT)
RAVF164DJT100RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RAVF164DJT100R
Leírás
RES ARRAY 4 RES 100 OHM 1206
Részletes leírás
100 Ohm ±5% 100mW Teljesítményveszteség elemenként izolált 4 Ellenállás háló/tömb ±200ppm/°C 1206 (3216 metrikus), Konvex, hosszú oldalsó kontaktusok
EDA / CAD modellek
RAVF164DJT100R modellek
Kategória
Teljesítményveszteség elemenként
100mW
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Ellenállás (Ohm)
100
Tokozás
1206 (3216 metrikus), Konvex, hosszú oldalsó kontaktusok
Tűrés
±5%
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)