KAL25FB50R0
KAL25FB50R0
KAL25FB50R0
DigiKey raktári szám
KAL25FB50R0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
KAL25FB50R0
Leírás
RES CHAS MNT 50 OHM 1% 25W
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 Ohms ±1% 25W huzaltekercselésű Teljesítmény ellenállás
EDA / CAD modellek
KAL25FB50R0 modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±20ppm/°C
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 275°C
Ellenállás
50 Ohms
Méretek
1,062" H. x 1,080" Sz. (26,97mm x 27,43mm)
Tűrés
±1%
Max. magasság (beültetve)
0,577" (14,66mm)
Teljesítmény (Watt)
25W