KAL50FB100R
KAL50FB100R
KAL50FB100R
DigiKey raktári szám
KAL50FB100R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
KAL50FB100R
Leírás
RES CHAS MNT 100 OHM 1% 50W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 Ohms ±1% 50W huzaltekercselésű Teljesítmény ellenállás
EDA / CAD modellek
KAL50FB100R modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±20ppm/°C
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 275°C
Ellenállás
100 Ohms
Méretek
1,968" H. x 1,140" Sz. (49,99mm x 28,96mm)
Tűrés
±1%
Max. magasság (beültetve)
0,641" (16,28mm)
Teljesítmény (Watt)
50W