HVCB2512KDD50M0
DigiKey raktári szám
738-HVCB2512KDD50M0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
738-HVCB2512KDD50M0CT-ND - Vágott szalag (CT)
738-HVCB2512KDD50M0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HVCB2512KDD50M0
Leírás
RES 50M OHM 10% 2W 2512
Részletes leírás
50 MOhms ±10% 2W SMD ellenállás 2512 (6332 metrikus) nagyfeszültség, nedvességálló, impulzustűrő Vastag réteg
EDA / CAD modellek
HVCB2512KDD50M0 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Tokozás
2512 (6332 metrikus)
Méretek
0,250" H. x 0,125" Sz. (6,35mm x 3,18mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,030" (0,76mm)