CRM2512-JX-R050ELF
DigiKey raktári szám
118-CRM2512-JX-R050ELFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-CRM2512-JX-R050ELFCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-CRM2512-JX-R050ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CRM2512-JX-R050ELF
Leírás
RES 0.05 OHM 5% 2W 2512
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 mOhms ±5% 2W SMD ellenállás 2512 (6332 metrikus) áramérzékelés Vastag réteg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CRM2512-JX-R050ELF modellek
Kategória
Tulajdonságok
áramérzékelés
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
2512 (6332 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,248" H. x 0,122" Sz. (6,30mm x 3,10mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)