BZT52C15S
DigiKey raktári szám
1655-BZT52C15STR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1655-BZT52C15SCT-ND - Vágott szalag (CT)
1655-BZT52C15SDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZT52C15S
Leírás
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 15 V 200 mW ±5% Felületszerelt SOD-323
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 13.5 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
SOD-323
Max. teljesítmény
200 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
30 Ohms