BZX384-B15-QF
DigiKey raktári szám
1727-BZX384-B15-QFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-BZX384-B15-QFCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-BZX384-B15-QFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX384-B15-QF
Leírás
DIODE ZENER 15V 300MW SOD323
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 15 V 300 mW ±2% Felületszerelt SOD-323
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 10.5 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.1 V @ 100 mA
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±2%
Tokozás
Max. teljesítmény
300 mW
Gyártói tokozás
SOD-323
Max. impedancia (Zzt)
30 Ohms