TU425S48E
DigiKey raktári szám
271-2846-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TU425S48E
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 300W
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 90 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
90%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
6,20" H. x 3,30" Sz. x 1,62" M. (157,4mm x 83,8mm x 41,1mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE, cURus, DEMKO
Feszültség - 1. kimenet
48V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
5.9 A