NGB425S48K
DigiKey raktári szám
271-NGB425S48K-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NGB425S48K
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 300W
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 80 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4.5 kV
Sorozat
Hatásfok
90%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 80°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
5,00" H. x 3,00" Sz. x 1,50" M. (127,0mm x 76,2mm x 38,1mm)
Bemeneti feszültség
80 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE, cURus, DEMKO
Feszültség - 1. kimenet
48V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
6.25 A