MINT1400A4810L01 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
SL POWER / Advanced Energy
Raktáron: 1
Adatlap
Similar
SL POWER / Advanced Energy
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Raktáron: 0
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 80 ~ 270VAC Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MINT1400 SERIES
MINT1400A4810L01
DigiKey raktári szám
271-2788-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MINT1400A4810L01
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 250W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
88%
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Tulajdonságok
távoli BE/KI, távoli érzékelés, készenléti kimenet, univerzális kimenet
Méretek
7,00" H. x 3,94" Sz. x 1,57" M. (177,8mm x 100,0mm x 40,0mm)
Bemeneti feszültség
80 ~ 270VAC
Tanúsítvány
CE, cURus
Feszültség - 1. kimenet
48V
Áram - 1. kimenet
5.2 A