510BCB148M500AAG nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Skyworks Solutions Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Skyworks Solutions Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Újdonságok a DigiKey-nél
148.5 MHz XO (standard) LVDS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
510BCB148M500AAG
DigiKey raktári szám
863-510BCB148M500AAG-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
510BCB148M500AAG
Leírás
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. üzemi áram
23mA
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
6-SMD (7x5)
Frekvencia
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,071" (1,80mm)
Kimenet
LVDS
Max. üzemi áram
18mA