SIT8924BM-12-33E-33.333333
DigiKey raktári szám
1473-SIT8924BM-12-33E-33.333333-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT8924BM-12-33E-33.333333
Leírás
OSC MEMS XO 33.333333MHZ SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
33.333333 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SIT8924BM-12-33E-33.333333 modellek
Kategória
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Max. üzemi áram
4,8mA
Gyártói tokozás
4-PQFN (2.5x2)
Frekvencia
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)
Max. üzemi áram
4,5mA
Tápfeszültség
3,3V