ADP1752ACPZ-1.8-R7
DigiKey raktári szám
ADP1752ACPZ-1.8-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ADP1752ACPZ-1.8-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
ADP1752ACPZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP1752ACPZ-1.8-R7
Leírás
IC REG LIN 1.8V 800MA 16-LFCSP
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 800mA 16-LFCSP (4x4)
EDA / CAD modellek
ADP1752ACPZ-1.8-R7 modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
800 µA
Max. üzemi áram
1.2 mA
Vezérlési funkciók
engedélyezés, megfelelő tápfeszültség érzékelése, lágyindítás
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, fordított polaritás
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
3,6V
Tokozás
16-WQFN, szabadon lévő kontaktus, CSP
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V
Gyártói tokozás
16-LFCSP (4x4)
Dropout feszültség (max.)
0,14V / 800mA