SIT8924BAL73-33N-8.000000
DigiKey raktári szám
1473-SIT8924BAL73-33N-8.000000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT8924BAL73-33N-8.000000
Leírás
MEMS OSC XO 8.0000MHZ LVCM LVTTL
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oszcillátor 3,3V 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Sorozat
Max. üzemi áram
4,8mA
Gyártói tokozás
4-PQFN (2x1.6)
Frekvencia
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)
Tápfeszültség
3,3V