DSC6003MA3B-032K768
DigiKey raktári szám
150-DSC6003MA3B-032K768-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSC6003MA3B-032K768
Leírás
MEMS OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
32.768 kHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,71V ~ 3,63V Engedélyezés/letiltás 4-VFLGA
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DSC6003MA3B-032K768 modellek
Kategória
Tápfeszültség
1,71V ~ 3,63V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Csík
Max. üzemi áram
1,3mA (tipikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-VFLGA
Típus
Gyártói tokozás
4-VFLGA (2×1,6)
Frekvencia
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,89mm)