SIT8924BA-12-33E-30.000000
DigiKey raktári szám
1473-SIT8924BA-12-33E-30.000000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT8924BA-12-33E-30.000000
Leírás
MEMS OSC XO 30.0000MHZ LVCMOS LV
Vevői azonosító
Részletes leírás
30 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Sorozat
Max. üzemi áram
4,8mA
Csomagolás
Csík
Minősítések
AEC-Q100
Gyártói tokozás
4-PQFN (2.5x2)
Frekvencia
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)
Kimenet
LVCMOS, LVTTL
Alap típusszám
Tápfeszültség
3,3V