25LC256-H/SN
DigiKey raktári szám
25LC256-H/SN-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
25LC256-H/SN
Leírás
IC EEPROM 256KBIT SPI 5MHZ 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EEPROM Memória IC 256Kbit SPI 5 MHz 8-SOIC
EDA / CAD modellek
25LC256-H/SN modellek
Órajelfrekvencia
5 MHz
Írási ciklusidő (szó, lap)
6ms
Tápfeszültség
2,5V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TA)