SIT8208AI-G1-18E-25.000000T megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
SiTime
Raktáron: 0
Adatlap
SiTime
Raktáron: 0
Adatlap
25 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oszcillátor 1,8V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Top Reasons to Replace Crystals with MEMS Oscillators
SIT8208AI-G1-18E-25.000000T
DigiKey raktári szám
1473-SIT8208AI-G1-18E-25.000000TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT8208AI-G1-18E-25.000000T
Leírás
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Sorozat
Max. üzemi áram
31mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Gyártói tokozás
4-SMD (2.7x2.4)
Típus
Méretek
0,106" H. x 0,094" Sz. (2,70mm x 2,40mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)
Max. üzemi áram
30mA
Kimenet
LVCMOS, LVTTL
Alap típusszám
Tápfeszültség
1,8V