SIT8208AIBG1-18E-25.000000
DigiKey raktári szám
1473-SIT8208AIBG1-18E-25.000000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT8208AIBG1-18E-25.000000
Leírás
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oszcillátor 1,8V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Sorozat
Max. üzemi áram
31mA
Csomagolás
Csík
Gyártói tokozás
4-SMD (2.7x2.4)
Típus
Méretek
0,106" H. x 0,094" Sz. (2,70mm x 2,40mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)
Max. üzemi áram
30mA
Kimenet
LVCMOS, LVTTL
Alap típusszám
Tápfeszültség
1,8V