SIT8103AI-13-33E-66.00000X
DigiKey raktári szám
1473-31077-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1473-31077-1-ND - Vágott szalag (CT)
1473-31077-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT8103AI-13-33E-66.00000X
Leírás
MEMS OSC XO 66.0000MHZ LVCMOS LV
Vevői azonosító
Részletes leírás
66 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. üzemi áram
7,5mA
Gyártói tokozás
4-PQFN (2.5x2)
Frekvencia
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)