SIT8918BE-13-33E-66.000000
DigiKey raktári szám
1473-SIT8918BE-13-33E-66.000000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT8918BE-13-33E-66.000000
Leírás
MEMS OSC XO 66.0000MHZ LVCMOS LV
Vevői azonosító
Részletes leírás
66 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Csomagolás
Csík
Max. üzemi áram
4,5mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-PQFN (2.5x2)
Frekvencia
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)