SIT8103AI-13-33E-66.00000X | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SIT8103AI-13-33E-66.00000X |
Leírás | MEMS OSC XO 66.0000MHZ LVCMOS LV |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 66 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Tápfeszültség 3,3V |
Gyrt. | Frekvenciastabilitás ±50ppm |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Max. üzemi áram 7,5mA |
Alkatrész státusza Új tervekhez nem ajánlott | Rögzítés módja Felületszerelt |
Alaprezonátor | Tokozás 4-SMD, kivezetés nélküli |
Típus | Gyártói tokozás 4-PQFN (2.5x2) |
Frekvencia | Méretek 0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm) |
Funkció Engedélyezés/letiltás | Max. magasság (beültetve) 0,031" (0,80mm) |