SIT8103AC-21-28E-26.00000X nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
SiTime
Raktáron: 0
Adatlap
26 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oszcillátor 2,8V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Replacing Crystal technology with MEMS Oscillators
Top Reasons to Replace Crystals with MEMS Oscillators
SIT8103AC-21-28E-26.00000X
DigiKey raktári szám
1473-31066-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1473-31066-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT8103AC-21-28E-26.00000X
Leírás
MEMS OSC XO 26.0000MHZ LVCMOS LV
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Tápfeszültség
2,8V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Max. üzemi áram
7,5mA
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvencia
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)