SIT8208AC-21-28E-26.000000
DigiKey raktári szám
1473-SIT8208AC-21-28E-26.000000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT8208AC-21-28E-26.000000
Leírás
MEMS OSC XO 26.0000MHZ LVCMOS LV
Vevői azonosító
Részletes leírás
26 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oszcillátor 2,8V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
2,8V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Csomagolás
Csík
Max. üzemi áram
33mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvencia
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)