SIT1533AI-H4-DCC-32.768D
DigiKey raktári szám
1473-30153-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1473-30153-1-ND - Vágott szalag (CT)
1473-30153-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT1533AI-H4-DCC-32.768D
Leírás
MEMS OSC XO 32.7680KHZ LVCMOS
Részletes leírás
32.768 kHz XO (standard) LVCMOS Oszcillátor 1,2V ~ 3,63V 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
SIT1533AI-H4-DCC-32.768D modellek
Kategória
Frekvenciastabilitás
±100ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Sorozat
Max. üzemi áram
1,4µA
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Alaprezonátor
Gyártói tokozás
4-SMD (2x1,2)
Típus
Méretek
0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)
Kimenet
LVCMOS
Alap típusszám
Tápfeszültség
1,2V ~ 3,63V