MIC5323-1.8YD5-TR
DigiKey raktári szám
576-4194-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
576-4194-1-ND - Vágott szalag (CT)
576-4194-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC5323-1.8YD5-TR
Leírás
IC REG LIN 1.8V 300MA TSOT-23-5
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA TSOT-23-5
EDA / CAD modellek
MIC5323-1.8YD5-TR modellek
Nyugalmi áram (Iq)
150 µA
PSRR
80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
SOT-23-5 vékony, TSOT-23-5
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V
Gyártói tokozás
TSOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,22V / 300mA