SPDL485025-250-2P-T
DigiKey raktári szám
595-SPDL485025-250-2P-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
595-SPDL485025-250-2P-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
595-SPDL485025-250-2P-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SPDL485025-250-2P-T
Leírás
CMC 5A 2LN 250 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 250 Ohms @ 100 MHz 5A DCR 14mohm (tipikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SPDL485025-250-2P-T modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
5A
Gyártó
Signal Transformer
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
14mohm (tipikus)
Sorozat
Névleges DC feszültség
50V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Méretek
0,197" H. x 0,189" Sz. (5,00mm x 4,80mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,098" (2,50mm)
Impedancia / frekvencia
250 Ohms @ 100 MHz