RB511SM-40FHT2R
DigiKey raktári szám
RB511SM-40FHT2RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RB511SM-40FHT2RCT-ND - Vágott szalag (CT)
RB511SM-40FHT2RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RB511SM-40FHT2R
Leírás
DIODE SCHOTTKY 40V 100MA EMD2
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 40 V 100mA Felületszerelt EMD2
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RB511SM-40FHT2R modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
25 µA @ 40 V
Gyrt.
Típusjelölés
autóipar
Digi-Reel®
Minősítés
AEC-Q101
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Gyártói tokozás
EMD2
Vezetési áram (Io)
100mA
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
125°C (max.)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
410 mV @ 10 mA
Alap típusszám
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség