3SU11500AB101BA0
DigiKey raktári szám
3473-3SU11500AB101BA0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3SU11500AB101BA0
Leírás
PUSHBUTTON, MOM, BLK, FLUSH
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
3SU11500AB101BA0 modellek
Kategória
Névleges DC feszültség
500 V
Gyrt.
Működtető elem típusa
Kerek, Gomb
Sorozat
Jelölés a működtető elemen
Jelölés nélkül
Csomagolás
Ömlesztve
Működtető elem/sapka színe
fekete
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Rögzítés módja
panelre szerelhető, Elülső
Védettség
IP66/IP67/IP69K - porálló, vízálló, vízhatlan
Típus
standard
Panelkivágás mérete
Kör alakú - 22,30mm átmérő
Áramkör
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Kapcsolási mód
KI-(BE)
Mechanikai élettartam
10,000,000 ciklus
Névleges áram (Amper)
10A (AC/DC)
Elektromos élettartam
10,000,000 ciklus
Névleges AC feszültség
500 V