LC1D25X7
DigiKey raktári szám
4008-LC1D25X7-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1D25X7
Leírás
TESYS CONT 25A 600V50/60HZ
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 25 A 600VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
EDA / CAD modellek
LC1D25X7 modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási feszültség
510VAC
Rögzítés módja
lemezre szerelhető, DIN-sín
Kikapcsolási feszültség
180VAC
Tekercs feszültsége
600VAC
Bekapcsolási idő
22 ms
Érintkező kialakítása
3PST-NO (3 Form A)
Kikapcsolási idő
19 ms
Névleges áram
25 A