3RT20231AL24 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Siemens
Raktáron: 0
Adatlap
Siemens
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 10
Raktáron: 4
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 9 A 230VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
3RT20231AL24
DigiKey raktári szám
3473-3RT20231AL24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3RT20231AL24
Leírás
CONTACTOR_AC_3RT2023-1AL24_4KW_2
Részletes leírás
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC - max.
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 60°C
Bekapcsolási feszültség
195,5VAC
Bekapcsolási idő
40 ms
Tekercs feszültsége
230VAC
Kikapcsolási idő
16 ms
Tekercs teljesítményfelvétele
67VA
Névleges áram
9 A