UC500-18GS-IUEP-IO-V15
DigiKey raktári szám
2046-UC500-18GS-IUEP-IO-V15-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
UC500-18GS-IUEP-IO-V15
Leírás
ULTRASONIC
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ultrahangos Közelségérzékelő 1,181" ~ 19,685" (30mm ~ 500mm) IP67 Henger, menetes - M18
Kategória
Test anyaga
Gyártó
Pepperl+Fuchs, Inc.
Tápfeszültség
10V ~ 30V
Csomagolás
Doboz
Végződtetés módja
csatlakozó
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Érzékelő típusa
Ultrahangos
Védettség
IP67
Érzékelési távolság
1,181" ~ 19,685" (30mm ~ 500mm)