GNR10DHZ nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Sensata-Crydom
Raktáron: 102
Adatlap
Direct
Crouzet
Raktáron: 9
Adatlap
Similar
Altran Magnetics, LLC
Raktáron: 17
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
GNR10DHZ
DigiKey raktári szám
646-1016-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GNR10DHZ
Leírás
SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Kategória
Bemeneti feszültség
4 ~ 32VDC
Gyrt.
Kimeneti feszültség
24 V ~ 280 V
Sorozat
Terhelési áram
10 A
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 80°C